Strona Główna | Dodaj do ulubionych

Szanowni Państwo,

Grupa GSU promuje sprzedaż produktów ubezpieczeniowych w formie grupowej, oferowanych przez swoich partnerów. Takie produkty są najlepszą formą, dopasowaną do możliwości finansowych większości rodzin. Jest to oferta nieskomplikowana w zakresie i dobrze wpisująca się w Polski rynek. Stawiamy na bezpośredni kontakt z osobami zainteresowanymi. Uważamy, że przy wyborze ubezpieczenia, każdy może i powinien mieć prawo do uzyskania pełnej informacji. Powinien mieć możliwość zadać pytania, które muszą znaleźć wyczerpującą odpowiedź. Nie poszukujemy osób zamożnych. Dbałość o swoje sprawy nie zależy od zasobności portfela. Chcemy pracować dla wszystkich, ale przede wszystkim dla tych słabiej uposażonych. Chcemy być przewodnikami w często zawiłych meandrach produktów finansowych.

Dlatego jesteśmy obecni w coraz większej ilości miast. Cały czas otwieramy nowe Oddziały, ciągle zwiększamy liczbę Współpracowników. Widzimy już efekty naszej pracy. Założenia, które przyjęliśmy sprawdzają się. Z lokalnej agencji jaką byliśmy w roku 1994 jesteśmy obecnie strukturą pokrywającą swoją siecią całą Polskę. Zamierzamy trafić nawet do najmniejszych miejscowości. Dlatego poszukujemy Partnerów. Agentów, multiagencje, współpracowników, którzy nie zetknęli się jeszcze z rynkiem ubezpieczeniowym. Zbudowaliśmy różne formy partnerskiej współpracy. Od Autoryzowanego Przedstawiciela GSU, aż do Autoryzowanych Biur GSU tworzących miejsca pełnej obsługi i kontaktu z interesantem. Każdą umowę negocjujemy odrębnie w zależności od jej zakresu i przedmiotu. Chcemy zbudować trwałą, niezmienną, efektywną sieć tworzącą razem z nami POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA NASZYCH CZŁONKÓW.

Wiemy, że uda nam się to tylko dzięki partnerstwu stron. Gwarantujemy, że w naszych umowach występują tylko ich podmioty. Zapraszamy do współpracy. Prosimy zainteresowanych o kontakt telefoniczny z naszymi biurami regionalnymi, których dane teleadresowe znajdziecie Państwo również na naszej witrynie.


Wypełnij poniższy formularz. Jeśli twoja aplikacja wyda nam sie interesująca, skontaktujemy się z toba.

Imię i nazwisko
Adres email
Adres do korespondencji
Rok urodzenia
Numer telefonu kontaktowego
Wykształcenie:
Prawo jazdy
Doświadczenie zawodowe
Zainteresowania
Dlaczego ubiegasz się o pracę w naszej firmie.
Oczekiwania finansowe (netto)


* Poprzez wciśnięcie przycisku 'prześlij', wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GSU Stowarzyszenie Ubezpieczonych (administratora danych) z siedzibą w Gliwicach ul. Jana Pawła II 2, moich danych osobowych zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. nr 101 poz. 926 z 2002r. z póź. zm.)
Informujemy, iż Państwa dane osobowe są zbierane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i selekcji. Oświadczam że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści danych osobowych dotyczących mojej osoby oraz o prawie do ich poprawiania, a także o dobrowolności podania moich danych osobowych.
W przypadku zmiany w moich danych osobowych zobowiązuję się do niezwłocznego powiadomienia Stowarzyszenia.

CZŁONKOSTWO: Zamów kontakt | Oddziały GSU | Najczęœciej zadawane pytania | Pracuj z nami

SZKODY I ROSZCZENIA: Zgłoś szkodę lub roszczenie | Lista dokumentów wymaganych do zgłoszenia roszczenia | Druki świadczeń |