GSU.PL Ubezpieczenia 

logo GSU Ubezpieczenia Infolinia

Ubezpieczenie grupowe

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że ubezpieczenie na życie to istotny element tworzenia planów na przyszłość. Grupowe ubezpieczenie na życie daje poczucie bezpieczeństwa - gwarantuje ubezpieczonemu i jego bliskim zabezpieczenie finansowe na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Szeroki zakres świadczeń i bardzo duża gama ubezpieczeń dodatkowych umożliwia Klientowi dostęp do kilkunastu wariantów ubezpieczeniowych.

Otwarta formuła nie wymaga przynależności do żadnej grupy zawodowej. Do ubezpieczenia mogą przystąpić osoby nie posiadające stałego zatrudnienia, studenci, osoby uprawiające wolne zawody, prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, pracujący za granicą, bezrobotni, jak
i osoby nie mające możliwości ubezpieczenia w zakładzie pracy.

Ubezpieczenie grupowe w formie indywidualnej powstało w odpowiedzi na oczekiwania naszych Klientów. Stwarza możność dopasowania zakresu ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb Klientów i możliwości finansowych.

Cechy i korzyści:

  • szeroki zakres świadczeń,
  • niska składka,
  • brak badań medycznych,
  • wysokie sumy ubezpieczenia,
  • składka niezależna od wieku,
  • możliwość dożywotniej kontynuacji,
  • ubezpieczenie obejmuje szeroki zakres wiekowy,

Wspólnie z naszymi partnerami realizujemy jeden z największych projektów na rynku ubezpieczeń w Polsce. Realizując zadania statutowe, negocjujemy dla naszych Członków najkorzystniejsze rozwiązania ubezpieczeniowe. Powierzamy ich obsługę techniczną naszym partnerom znajdującym się na terenie całego kraju.

Grupowa umowa jest zawierana pomiędzy ubezpieczającym, a zakładem ubezpieczeń na rachunek grupy ubezpieczonych. Polisa jest jedna, ubezpieczonych wielu. Aby zostać objętym ubezpieczeniem wypełniasz deklarację przystąpienia do ubezpieczenia za pośrednictwem współpracujących z nami Oddziałów.PZU Hestia Uniqa Generali TUZ You Can Drive MTU Goather AXA Warta HDI Link4 Allianz InterRisk Benefia OpenLife Compensa Proama Aviva Europ Assistance